Porsche Direksiyon Tamiri Bakım Onarım Servisi

Porsche direksiyon tamiri bakım onarım servisi

PORSCHE Cayenne serisi, PORSCHE 911 serisi, PORSCHE 924 serisi, PORSCHE 968 serisi, PORSCHE Boxster serisi ve PORSCHE Cayman serisi gibi tüm modellerinin direksiyon tamir, bakım, onarım ve değiştirme gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz, değerli müşterilerimizin PORSCHE marka arabalarının en önemli direksiyon bakımlarından olan hidrolik, elektronik ve mekanik direksiyon tamir ve bakımını öncelikle uzman ekibimiz tarafından müşteri şikayeti dinlenip gerekli test kontroller sonucunda arıza tespit çalışmasına başlanıp yapılmaktadır. Direksiyon bakımlarınızı düzenli ve kontrollü yaptığınız taktirde direksiyonda sertleşme ve ses gibi can sıkıcı sorunlar ortaya çıkmaz.

Direksiyon kutusu ve pompası revizyon, tamir, bakım ve onarım konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hidrolik direksiyon, elektronik direksiyon ve en yeni teknolojilerden olan hıza duyarlı servotronik direksiyon tamir, bakım ve değişimini de yapmaktayız.
Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin; PORSCHE Macan serisinin direksiyon yağ seviyesi kontrolünü ve onarımını yapıp direksiyonunuzun daha güvenli olmasını sağlıyoruz. Bu düzenli kontroller sayesinde direksiyonunuz her zamankinden daha rahat ve sağlam olacaktır. PORSCHE Panamera araçlarınızda yaşadığınız tüm direksiyon problemleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Porsche direksiyon tamiri bakım onarım servisi