Arı Direksiyon Tamir Bakım Onarım Revizyon Servisi

Alanında deneyimli uzman ve profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi direksiyon servis hizmetlerini sunmaktayız.

En yüksek kalitede direksiyon servis hizmetlerini genç, dinamik, uzman ve deneyimli ekibimizle sağlamaktayız. Hızlı çözümlerimiz ile tüm marka model araçların direksiyon tamir, bakım, onarım ve revizyon hizmetini sizlere sunmaktayız.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile elektronik direksiyon, elektrikli direksiyon, hidrolik direksiyon, elektromanyetik direksiyon, elektromekanik direksiyon ve elektrohidrolik direksiyon gibi tüm direksiyon çeşitlerinin marka ve model araç farketmeksizin tamir, bakım, onarım ve revizyonunu gerçekleştirmekteyiz. 

En kaliteli direksiyon servis hizmetlerini sunan firmalardan biri olarak ün kazandık. Konya’dan tüm Türkiye’ye direksiyon servis hizmetleri konusunda hizmet sunmaktayız. Direksiyon servisi ihtiyaçlarınıza hızlı, ekonomik ve en iyi çözümleri sunmaktayız.

Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübe ile en kaliteli direksiyon revizyon ve servis işlemlerini sunan firmamız tüm direksiyon marka ve modellerinde hizmet sunmaktadır. Alanında tecrübeli ve uzun ekip ile çalışmakta, sürekli gelişen teknolojiye hızla uyum sağlayarak sizlere en iyi hizmetleri sağlamaktayız.

Alanında Uzman Ekip

Tecrübeli, uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile direksiyon revizyon hizmetleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Hızlı Çözümler

Hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümlerimiz ile sizlere en ekonomik direksiyon revizyon, tamir, bakım, onarım ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

Yüksek Kaliteli Hizmet

Profesyonel ekibimiz ve deneyimli personelimiz sayesinde sizlere en kaliteli direksiyon servis, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz.

Hemen Arayın

7 gün 24 saat direksiyon revizyon ve servis hizmetleri konusunda bizi arayabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cuma 08.00 – 20.00
Cumartesi08.00 – 19.00
Pazar Kapalı

Bizimle İletişime Geçin

Bizimle iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımız ve sosyal medyalarımız ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Sizden Gelenler

Tavsiye üzerine gittiğim bu iş yerinde müşteriye karşı tutum ve verdiği hizmetten dolayı başta Osman ustam olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Yapılan işin arkasında duran ve sorun çözümünde profesyonel ekibe sahipler, ayrıca verilen garanti de cabası.
İsmail Yörük
Google Harita Yorumu
Arı Direksiyon. Konya'nın 1 numarası.Gerçekten işçilikleri çok iyi güler yüzlü hizmet sabah geldik kahvaltı olarak çorba çay kahve 10 numara hizmet aracımın Hidrolik direksiyon pompası tamiri yapıldı çok memnun kaldım çok beğendim takdir ettim her şeyiyle kalite.işçilikleri çok iyi gereken yardımı da yapıyorlar.
Turan Elbük
Google Harita Yorumu
Daha önce kendi arabamı geçenlerde de oğlumun arabasının tamiratını gerektiği gibi yaptılar. Müşteriye misafir gibi davranıyorlar. Oturma salonu var ve tv. seyredip kitap okuyabilirsiniz. Sınırsız çay içebilirsiniz, dahası öğlen vakti kendi yemekhanelerinde yemek verdiler. Allah razı olsun memnun kaldık, hayırlı işler ve hayırlı müşteriler inşallah.
Raşit Işılak
Google Harita Yorumu