Mitsubishi Direksiyon Tamiri Bakım Onarım Servisi

Mitsubishi Space Star serisi, Mitsubishi Eclipse Cross serisi, Mitsubishi ASX serisi, Mitsubishi L 200 serisi, Mitsubishi Pajero serisi ve Mitsubishi Outlander serisi gibi tüm modellerinin direksiyon tamir, bakım, onarım ve değiştirme gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz, değerli müşterilerimizin Mitsubishi marka arabalarının en önemli direksiyon  bakımlarından olan hidrolik, elektronik ve mekanik direksiyon tamir ve bakımını öncelikle uzman ekibimiz tarafından müşteri şikayeti dinlenip gerekli test kontroller sonucunda arıza tespit çalışmasına başlanıp yapılmaktadır. 

Direksiyon bakımlarınızı düzenli ve kontrollü yaptığınız taktirde direksiyonda sertleşme ve ses gibi can sıkıcı sorunlar ortaya çıkmaz. Direksiyon kutusu ve pompası revizyon, tamir, bakım ve onarım konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hidrolik direksiyon, elektronik direksiyon ve en yeni teknolojilerden olan hıza duyarlı servotronik direksiyon tamir, bakım ve değişimini de yapmaktayız.

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin Mitsubishi Attarge, Mitsubishi Lancer ve Mitsubishi Colt serisinin de direksiyon yağ seviyesi kontrolünü ve onarımını yapıp direksiyonunuzun daha güvenli olmasını sağlıyoruz. 

Bu düzenli kontroller sayesinde direksiyonunuz her zamankinden daha rahat ve sağlam olacaktır. Direksiyon pompası iç mekanizma bakım ve onarımı, son derece önemli bir bakım ve onarım hizmetidir. Bu hizmeti usta eller yapmaz ise kısa süre içerisinde güvenliğinizi tehdit eden bazı sorunlar meydana çıkacaktır. Mitsubishi 3000GT direksiyon rot başlığı kontrolü ve değişimi, Mitsubishi Carisma direksiyon düğme sıkıntısı direksiyon ses çıkartma sorunu gibi buna benzer birçok sorunları siz değerli Mitsubishi kullanıcılarının güvenliği için, hassas ve usta ellerden oluşan ekibimiz ile eskisinden daha sağlam hale getirerek sizlere en iyi direksiyon revizyon hizmetlerini sunuyoruz.

Özel olarak Mitsubishi markasının bütün modellerinin tamir bakım ve onarım işlerini üstlenmekle birlikte Mitsubishi Eclipse hidrolik direksiyon tamiri, Mitsubishi Galant hidrolik direksiyon bakımı ve Mitsubishi Grandis hidrolik direksiyon onarımları konusunda da sizlere en kaliteli direksiyon servisi hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda bütün Mitsubishi serilerinin arızalarını gidermekteyiz. Bu hizmetlere ek olarak Mitsubishi modellerinin hidrolik direksiyon yenileme hizmetini de sizlere sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi en üst kalitede tuttuğumuz gibi Mitsubishi modellerinin direksiyon arızası tamiri ve aynı zamanda sürüş konforunuz açısından uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere bu konuda da yardımcı olmaktayız.