Mini Cooper Direksiyon Tamiri Bakım Onarım Servisi

Mini Cooper direksiyon tamiri bakım onarım

MİNİ Cooper serisi, MİNİ Cooper S serisi, MİNİ Cooper Countryman serisi, MİNİ Cooper Paceman serisi, MİNİ Cooper Clubman serisi, MİNİ John Cooper serisi ve MİNİ One serisi gibi tüm modellerinin direksiyon tamir, bakım, onarım ve değiştirme gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz, değerli müşterilerimizin MİNİ marka arabalarının en önemli direksiyon  bakımlarından olan hidrolik, elektronik ve mekanik direksiyon tamir ve bakımını öncelikle uzman ekibimiz tarafından müşteri şikayeti dinlenip gerekli test kontroller sonucunda arıza tespit çalışmasına başlanıp yapılmaktadır. 

Direksiyon bakımlarınızı düzenli ve kontrollü yaptığınız taktirde direksiyonda sertleşme ve ses gibi can sıkıcı sorunlar ortaya çıkmaz. Direksiyon kutusu ve pompası revizyon, tamir, bakım ve onarım konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hidrolik direksiyon, elektronik direksiyon ve en yeni teknolojilerden olan hıza duyarlı servotronik direksiyon tamir, bakım ve değişimini de yapmaktayız.

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin; MİNİ serisinin direksiyon yağ seviyesi kontrolünü ve onarımını yapıp direksiyonunuzun daha güvenli olmasını sağlıyoruz. Bu düzenli kontroller sayesinde direksiyonunuz her zamankinden daha rahat ve sağlam olacaktır. Mini Cooper araçlarınızda yaşadığınız tüm direksiyon problemleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.