Mercedes Direksiyon Tamiri Bakım Onarım Servisi

Mercedes direksiyon tamiri bakım onarım servisi

Mercedes A serisi, Mercedes B serisi, Mercedes C serisi, Mercedes GLA serisi, Mercedes CLA serisi, Mercedes CLS serisi, Mercedes E serisi, Mercedes S serisi gibi tüm modellerinin direksiyon tamir, bakım, onarım ve değiştirme gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. 

Bu hizmetlerimiz, değerli müşterilerimizin Mercedes marka arabalarının en önemli direksiyon  bakımlarından oluşmaktadır. Hidrolik, elektronik ve mekanik direksiyon tamir ve bakımını en iyi şekilde yapıyoruz. Öncelikle uzman ekibimiz tarafından müşteri şikayeti dinlemektedir. Daha sonra gerekli test kontroller sonucunda arıza tespit çalışmasına başlanıp yapılmaktadır. 

Direksiyon bakımlarınızı düzenli ve kontrollü yaptığınız taktirde direksiyonda sertleşme ve ses gibi can sıkıcı sorunlar ortaya çıkmaz. Direksiyon kutusu ve pompası revizyon, tamir, bakım ve onarım konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hidrolik direksiyon, elektronik direksiyon ve en yeni teknolojilerden olan hıza duyarlı servotronik direksiyon tamir, bakım ve değişimini de yapmaktayız.

Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin Mercedes 200, Mercedes 300 ve Mercedes 500 serisinin tüm arızalarıyla ilgileniyoruz.  Direksiyon yağ seviyesi kontrolünü ve onarımını yapıp direksiyonunuzun daha güvenli olmasını sağlıyoruz. Bu düzenli kontroller sayesinde direksiyonunuz her zamankinden daha rahat ve sağlam olacaktır. 

Özel araçlardan olan Mercedes CLC, Mercedes CL ve Mercedes CLK direksiyon pompası iç mekanizma bakım ve onarımı, son derece önemli bir bakım ve onarım hizmetidir. Bu hizmeti usta eller yapmaz ise kısa süre içerisinde güvenliğinizi tehdit eden bazı sorunlar meydana çıkacaktır. 

Kişiye özgü olarak dizayn edilebilen Mercedes 190 direksiyon rot başlığı kontrolü ve değişimi, Mercedes VİTO direksiyon düğme sıkıntısını gideriyoruz. Ayrıca Mercedes GLB direksiyon ses çıkartma sorunu gibi buna benzer birçok sorunları titizlikle çözüme kavuşturuyoruz. Siz değerli Mercedes kullanıcılarının güvenliği için, hassas ve usta ellerden oluşan ekibimiz ile durmadan çalışıyoruz. Eskisinden daha sağlam hale getirerek sizlere en iyi direksiyon revizyon hizmetlerini sunuyoruz.

Mercedes direksiyon tamiri bakım onarım servisi

Arı Direksiyon Olarak Hizmetlerimiz

Tüm Mercedes markasının bütün modellerinin tamir bakım ve onarım işlerini üstlenmekteyiz. Firmamızdaki uzman kadromuzla birlikte Mercedes A200 hidrolik direksiyon tamiri, Mercedes A35 hidrolik direksiyon bakımı ve Mercedes A180 hidrolik direksiyon onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Tüm Mercedes tamir bakımlarında sizlere en kaliteli direksiyon servisi hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda Mercedes A serisinin bütün modellerinin arızalarını gidermekteyiz. Bu hizmetlere ek olarak Mercedes A modellerinin hidrolik direksiyon yenileme hizmetini de sizlere sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi en üst kalitede tuttuğumuz gibi Mercedes A modellerinin hidrolik direksiyon arızası tamirini çok önemsemekteyiz. Aynı zamanda sürüş konforunuz açısından uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Bunlara ek olarak Mercedes A modellerinin hidrolik direksiyon sistemlerinin yenilenmesinde ve Mercedes A sedan modellerinin hidrolik direksiyon yağı değişiminde de profesyonel araç ve gereçler ile sizlere yardımcı olmaktayız. Mercedes markasının bazı diğer modellerinden örnek olarak Mercedes 180 AMG hidrolik direksiyon pompası yenilenme, değişimini yapmaktayız. Ayrıca Mercedes A35 2.0 Performance hidrolik direksiyon hortumunun yenilenme ve değişimi,  Mercedes direksiyon yedek parça tedariki gibi birçok olanağı da sizlere sağlamaktayız.

Konya’dan tüm Türkiye’ye Mercedes B serisi direksiyon yedek parçalarının satışını yapmaktayız. Bunun yanında Mercedes B180 hidrolik direksiyon ile ilgili tüm bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcuttur. Mercedes B200 hidrolik direksiyon bakımı, Mercedes B180 AMG hidrolik direksiyon onarımı, gibi B serisine ait birçok modelin direksiyon bakım ve onarımını da üstlenmekteyiz. Direksiyonunuzun daha iyi ve rahat kullanımı açısından sizlere Mercedes serisinden olan B180 1.3 modelinin hidrolik direksiyon yenileme hizmetini sunmaktayız. Aynı zamanda Mercedes serisinin alt modellerinden olan Mercedes B180 D 1.5 Style modelinin direksiyon sisteminde olabilecek aksaklıkların olmasını engelliyoruz. Bunun için uzman ve deneyimli kadromuz ile tüm bakım ve tamir onarımlarını sizler için üstlenmekteyiz.

Mercedes Direksiyon Tamir İçin Neden Arı Direksiyon?

Türkiye’ye hizmet sunan Mercedes C serisi modellerinden olan Mercedes C200, Mercedes C200 D, Mercedes C180 ve Mercedes yeni C180 direksiyon tamir, onarım ve yenileme hizmetlerini tüm Mercedes C serisi modellerinde sizlerin güvenliği açısından profesyonel ekibimiz ile çalışmaktayız. Bu hizmetlere Mercedes C serisinin Comfort, AMG, Avantgarde, Exclusive gibi modellerinin de direksiyon onarım bakım tamiri, Mercedes direksiyon yenileme servisi ve Mercedes direksiyon arızası tamiri de dahil olmak üzere bütün direksiyon aksaklıklarının eksiklerini onararak sizlere en üst kalitede hizmet sunmaktayız.

Tüm vermiş olduğumuz hizmetlere ek olarak Mercedes Kompresor, Mercedes sedan ve Mercedes jeep direksiyon onarımı ve tamiri gibi birçok hizmeti de sizlere sunmaktayız. Bu hizmetleri vermemizin temel amaçlarından birisi sizlerin daha güvenli ve daha konforlu olarak aracınızı kullanmanızı sağlamamızdır. Mercedes S serisine ait olan bazı direksiyon ürünlerimizin de satışını yapmaktayız. Direksiyon pompası, Mercedes S hidrolik direksiyon hortumu ve aynı zamanda Mercedes E200 direksiyon kutusu gibi birçok ürününde satışını sizlere sunmaktayız.