Bilgisayarlı Arıza Tespiti Tamir Bakım ve Onarımı

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Bilgisayarlı arıza tespiti ve onarımı tüm servislerde yapılan önemli ve pratik bir arıza tespit yöntemidir. Arı direksiyon servisinde aracınızın bakım ve onarımı için tüm yapılan işlemlerde olduğu gibi, uzman kadromuz ve gelişmiş son teknolojik cihazlar ile siz değerli müşterilerimizin araçlarının tüm bakımları ve onarımları yapılmaktadır. Direksiyon arızaları da dahil olmak üzere bu cihazların yardımı ile uzman ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bu yöntem sayesinde gelişmiş cihazlarla arabanızın tüm elektronik sistemine bağlanarak arabayı beyninden yönetmekte ve tüm arızaların taraması yapılmaktadır.

Aracınıza bağlanmak için ilk olarak uzatma kabloları ile bilgisayara bağlantı yapılır. Kabloların diğer uçları, arabanın elektronik birimindeki soketlere takılır. Bağlantı gerçekleştikten sonra, arabayla bağlantı kurulan bilgisayarda program çalıştırılır. 

Son teknoloji cihazlar ve programlarımızda tarama işlemini başlattıktan sonra arabanızın beyniyle iletişime geçip tüm arızaları tespit ederek ekrana yazdırır. Bu yöntem sayesinde uzman kadromuz arabanızın tüm problemlerini öğrenerek ek masraflar çıkarmadan profesyonelce tamir ve bakım hizmeti sunar. Tamir ve bakım hizmeti bittikten sonra bilgisayarı arabaya tekrar bağlayıp kontrol edilir, herhangi bir hata veya arıza kodu vermiyorsa uzman ekibimizin tamir ve bakım hizmeti başarılı bir şekilde sizlere sunmuş demektir.

Servisimizde kullandığımız bilgisayar ve üst düzey programlarımız sayesinde otomobilinizde ki tüm arızalar tespit edilmektedir. Tespit edilen arızalardan bazıları şunlardır; aracınızın tüm elektronik arızaları, mekanik parça arızaları, egzoz sistemi arızaları ve yakıt sistemi arızalarıdır. Arı Direksiyon servisimizde aracınızın tüm arızalarını güvenli ve hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Araçlarınızın arıza uyarılarına dikkat etmeniz önemlidir. Dikkat etmediğiniz taktirde yüksek masraflı ve büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Bizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.